Activiteiten dit seizoen

Chronologisch overzicht

Titel Datum Uur Locatie Type
Front X do 20.09.2018 12:30 KVS Theater
De passant do 27.09.2018 13:30 De Kriekelaar Theater
De passant do 27.09.2018 10:30 De Kriekelaar Theater
De passant vr 28.09.2018 13:30 De Kriekelaar Theater
De passant vr 28.09.2018 10:30 De Kriekelaar Theater
Front X ma 01.10.2018 13:30 De Kriekelaar Theater
Natuurwandelingen di 02.10.2018 09:30 Brussel Milieueducatie
Natuurwandelingen di 02.10.2018 13:30 Brussel Milieueducatie
Explo Expo Get Up Stand Up! do 04.10.2018 10:15 MIMA (Millennium Iconoclast Museum of Art) Tentoonstelling
Explo Expo Get Up Stand Up! do 04.10.2018 13:00 MIMA (Millennium Iconoclast Museum of Art) Tentoonstelling
Explo Expo Get Up Stand Up! vr 05.10.2018 10:15 MIMA (Millennium Iconoclast Museum of Art) Tentoonstelling
Explo Expo Get Up Stand Up! vr 05.10.2018 13:00 MIMA (Millennium Iconoclast Museum of Art) Tentoonstelling
Nachtzacht di 09.10.2018 09:15 Everna Muziektheater
Nachtzacht di 09.10.2018 10:30 Everna Muziektheater
Nachtzacht di 09.10.2018 13:30 Everna Muziektheater
Nachtzacht wo 10.10.2018 10:30 Everna Muziektheater
Nachtzacht wo 10.10.2018 09:15 Everna Muziektheater
Explo Expo Get Up Stand Up! - Workshop do 11.10.2018 13:00 Everna Kunsteducatie
Explo Expo Get Up Stand Up! - Workshop do 11.10.2018 10:00 Everna Kunsteducatie
Rosie & Moussa ma 15.10.2018 10:00 Cinema Palace Film
Natuurwandelingen di 16.10.2018 13:30 Brussel Milieueducatie
Natuurwandelingen di 16.10.2018 09:30 Brussel Milieueducatie
Snap XL do 18.10.2018 13:30 ZINNEMA Theater
Explo Expo Get Up Stand Up! - Workshop do 18.10.2018 13:00 Everna Kunsteducatie
Explo Expo Get Up Stand Up! - Workshop do 18.10.2018 10:00 Everna Kunsteducatie
Si-G ma 22.10.2018 13:30 De Kriekelaar Film
Molly Monster ma 22.10.2018 09:30 Everna Film
Dansworkshop Danslabo ma 22.10.2018 10:00 De Linde Kunsteducatie
Molly Monster ma 22.10.2018 13:30 Everna Film
Dansworkshop Danslabo ma 22.10.2018 13:15 De Linde Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo di 23.10.2018 13:15 De Linde Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo di 23.10.2018 10:00 De Linde Kunsteducatie
Molly Monster di 23.10.2018 13:30 Everna Film
Molly Monster di 23.10.2018 09:30 Everna Film
BAP wo 24.10.2018 10:30 Ten Noey Muziektheater
BAP wo 24.10.2018 09:15 Ten Noey Muziektheater
U.F.O do 25.10.2018 13:30 ZINNEMA Theater
BAP do 25.10.2018 13:30 Ten Noey Muziektheater
BAP do 25.10.2018 09:15 Ten Noey Muziektheater
Dansworkshop Danslabo do 25.10.2018 13:15 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo do 25.10.2018 10:00 Everna Kunsteducatie
Stadswandeling Als beelden vertellen do 25.10.2018 13:30 Brussel Kunsteducatie
Stadswandeling Als beelden vertellen do 25.10.2018 10:00 Brussel Kunsteducatie
BAP do 25.10.2018 10:30 Ten Noey Muziektheater
Dansworkshop Danslabo vr 26.10.2018 13:15 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo vr 26.10.2018 10:00 Ten Noey Kunsteducatie
Stadswandeling Als beelden vertellen vr 26.10.2018 13:30 Brussel Kunsteducatie
Stadswandeling Als beelden vertellen vr 26.10.2018 10:00 Brussel Kunsteducatie
Stadswandeling Als beelden vertellen di 06.11.2018 13:30 Brussel Kunsteducatie
Stadswandeling Als beelden vertellen di 06.11.2018 10:00 Brussel Kunsteducatie
Filmworkshop En... Actie! do 08.11.2018 09:30 De Linde Kunsteducatie
Filmworkshop En... Actie! do 08.11.2018 12:45 De Linde Kunsteducatie
Brammetje baas vr 09.11.2018 13:30 Ten Noey Film
Brammetje baas vr 09.11.2018 09:30 Ten Noey Film
Natuurwandelingen vr 09.11.2018 09:30 Brussel Milieueducatie
Filmworkshop Click & Move vr 09.11.2018 12:45 De Linde Kunsteducatie
Filmworkshop Click & Move vr 09.11.2018 09:30 De Linde Kunsteducatie
Natuurwandelingen vr 09.11.2018 13:30 Brussel Milieueducatie
Interactief concert Gezi Park vr 09.11.2018 11:00 BOZAR Muziek
Brammetje baas ma 12.11.2018 13:30 Ten Noey Film
Brammetje baas ma 12.11.2018 09:30 Ten Noey Film
Rita en Krokodil di 13.11.2018 09:15 De Linde Film
Rita en Krokodil di 13.11.2018 13:30 De Linde Film
Filmworkshop En... Actie! vr 16.11.2018 12:45 De Linde Kunsteducatie
Zonder U vr 16.11.2018 13:30 De Kriekelaar Theater
Filmworkshop En... Actie! vr 16.11.2018 09:30 De Linde Kunsteducatie
Zonder U vr 16.11.2018 10:30 De Kriekelaar Theater
Sideline ma 19.11.2018 13:30 De Kriekelaar Film
Minimax do 22.11.2018 09:15 De Kriekelaar Theater
Minimax - workshop do 22.11.2018 09:45 De Kriekelaar Kunsteducatie
Minimax - workshop do 22.11.2018 10:35 De Kriekelaar Kunsteducatie
Minimax - workshop do 22.11.2018 11:25 De Kriekelaar Kunsteducatie
Minimax do 22.11.2018 10:00 De Kriekelaar Theater
Minimax do 22.11.2018 10:50 De Kriekelaar Theater
Sonderlich en zonen do 22.11.2018 13:30 De Linde Theater
Sonderlich en zonen do 22.11.2018 10:30 De Linde Theater
Beter Buiten ma 26.11.2018 09:00 Everna Milieueducatie
Ertussenin ma 26.11.2018 09:30 Ten Noey Kunsteducatie
Beter Buiten di 27.11.2018 09:00 Everna Milieueducatie
Minimax di 27.11.2018 09:15 De Kriekelaar Theater
Minimax di 27.11.2018 10:00 De Kriekelaar Theater
Minimax di 27.11.2018 10:50 De Kriekelaar Theater
Ertussenin di 27.11.2018 09:30 Ten Noey Kunsteducatie
Vaarwel wo 28.11.2018 10:45 De Linde Muziektheater
Vaarwel wo 28.11.2018 09:15 De Linde Muziektheater
Kids Menu wo 28.11.2018 10:00 Brussels Museum van de Molen en de Voeding Kunsteducatie
Interactief concert 5de Symfonie van Beethoven wo 28.11.2018 10:00 Flagey Muziek
Vaarwel do 29.11.2018 10:45 De Linde Muziektheater
Minimax - workshop do 29.11.2018 10:35 De Kriekelaar Kunsteducatie
Explo Expo Get Up Stand Up! do 29.11.2018 13:00 MIMA (Millennium Iconoclast Museum of Art) Tentoonstelling
Vaarwel do 29.11.2018 09:15 De Linde Muziektheater
Explo Expo Get Up Stand Up! do 29.11.2018 10:15 MIMA (Millennium Iconoclast Museum of Art) Tentoonstelling
Minimax - workshop do 29.11.2018 09:45 De Kriekelaar Kunsteducatie
Minimax - workshop do 29.11.2018 11:25 De Kriekelaar Kunsteducatie
Kids Menu do 29.11.2018 10:00 Brussels Museum van de Molen en de Voeding Kunsteducatie
Ertussenin do 29.11.2018 09:30 Ten Noey Kunsteducatie
Ertussenin vr 30.11.2018 09:30 Ten Noey Kunsteducatie
Explo Expo Get Up Stand Up! vr 30.11.2018 13:00 MIMA (Millennium Iconoclast Museum of Art) Tentoonstelling
Explo Expo Get Up Stand Up! vr 30.11.2018 10:15 MIMA (Millennium Iconoclast Museum of Art) Tentoonstelling
M O L ma 03.12.2018 13:30 BOZAR Muziek
Ertussenin ma 03.12.2018 09:30 Everna Kunsteducatie
Ertussenin di 04.12.2018 09:30 Everna Kunsteducatie
Rosie & Moussa di 04.12.2018 10:00 Cinema Palace Film
Interactief concert Les Djinns en De tovenaarsleerling wo 05.12.2018 10:00 Flagey Muziek
Ertussenin do 06.12.2018 09:30 Everna Kunsteducatie
Le voyage de Fanny do 06.12.2018 10:00 Cinema Galeries Film
Explo Expo Get Up Stand Up! - Workshop vr 07.12.2018 10:00 Ten Noey Kunsteducatie
Ertussenin vr 07.12.2018 09:30 Everna Kunsteducatie
Explo Expo Get Up Stand Up! - Workshop vr 07.12.2018 13:00 Ten Noey Kunsteducatie
De buurtspion di 11.12.2018 09:30 De Linde Film
De buurtspion di 11.12.2018 13:30 De Linde Film
Kids Menu wo 12.12.2018 10:00 Brussels Museum van de Molen en de Voeding Kunsteducatie
Onderweg do 13.12.2018 09:30 Ten Noey Theater
Kids Menu do 13.12.2018 10:00 Brussels Museum van de Molen en de Voeding Kunsteducatie
Onderweg do 13.12.2018 10:45 Ten Noey Theater
Onderweg do 13.12.2018 13:30 Ten Noey Theater
Onderweg vr 14.12.2018 09:30 Ten Noey Theater
Onderweg vr 14.12.2018 13:30 Ten Noey Theater
Onderweg vr 14.12.2018 10:45 Ten Noey Theater
Dansworkshop Danslabo ma 17.12.2018 10:00 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo ma 17.12.2018 13:15 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo di 18.12.2018 10:00 De Linde Kunsteducatie
Filmworkshop Click & Move di 18.12.2018 12:45 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo di 18.12.2018 13:15 De Linde Kunsteducatie
Filmworkshop Click & Move di 18.12.2018 09:30 Everna Kunsteducatie
Explo Expo Get Up Stand Up! - Workshop di 18.12.2018 13:00 Ten Noey Kunsteducatie
Explo Expo Get Up Stand Up! - Workshop di 18.12.2018 10:00 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo do 20.12.2018 10:00 Ten Noey Kunsteducatie
Kerstconcert do 20.12.2018 11:00 BOZAR Muziek
Filmworkshop En... Actie! do 20.12.2018 09:30 Everna Kunsteducatie
Filmworkshop En... Actie! do 20.12.2018 12:45 Everna Kunsteducatie
Clair-Obscur ma 07.01.2019 09:15 Ten Noey Kunsteducatie
Snøw di 08.01.2019 10:30 De Kriekelaar Theater
Clair-Obscur di 08.01.2019 09:15 Ten Noey Kunsteducatie
Filmworkshop Click & Move di 08.01.2019 12:45 Everna Kunsteducatie
Snøw di 08.01.2019 13:30 De Kriekelaar Theater
Filmworkshop Click & Move di 08.01.2019 09:30 Everna Kunsteducatie
Clair-Obscur wo 09.01.2019 09:15 Ten Noey Kunsteducatie
Filmworkshop En... Actie! do 10.01.2019 12:45 Everna Kunsteducatie
Snøw do 10.01.2019 10:30 De Kriekelaar Theater
Snøw do 10.01.2019 13:30 De Kriekelaar Theater
Filmworkshop En... Actie! do 10.01.2019 09:30 Everna Kunsteducatie
Filmworkshop En... Actie! vr 11.01.2019 09:30 Everna Kunsteducatie
Filmworkshop En... Actie! vr 11.01.2019 12:45 Everna Kunsteducatie
Clair-Obscur vr 11.01.2019 09:15 Ten Noey Kunsteducatie
Stadsvogels ma 14.01.2019 09:30 Aximax Kunsteducatie
Filmworkshop Click & Move di 15.01.2019 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Filmworkshop Click & Move di 15.01.2019 12:45 De Kriekelaar Kunsteducatie
Niks do 17.01.2019 13:30 De Kriekelaar Theater
Dansworkshop U-Dance ma 21.01.2019 09:30 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance ma 21.01.2019 13:30 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance ma 21.01.2019 11:00 Everna Kunsteducatie
Stadsvogels ma 21.01.2019 09:30 Aximax Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance di 22.01.2019 13:30 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance di 22.01.2019 11:00 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance di 22.01.2019 09:30 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance wo 23.01.2019 11:00 Everna Kunsteducatie
Kids Menu wo 23.01.2019 10:00 Brussels Museum van de Molen en de Voeding Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance wo 23.01.2019 09:30 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance do 24.01.2019 09:30 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance do 24.01.2019 11:00 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance do 24.01.2019 13:30 Everna Kunsteducatie
Kids Menu do 24.01.2019 10:00 Brussels Museum van de Molen en de Voeding Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance vr 25.01.2019 09:30 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance vr 25.01.2019 11:00 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance vr 25.01.2019 13:30 Everna Kunsteducatie
Stadsvogels ma 28.01.2019 09:30 Aximax Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance ma 28.01.2019 09:30 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance ma 28.01.2019 11:00 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance ma 28.01.2019 13:30 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance di 29.01.2019 09:30 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance di 29.01.2019 11:00 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance di 29.01.2019 13:30 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance wo 30.01.2019 09:30 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance wo 30.01.2019 11:00 Everna Kunsteducatie
De buurtspion vr 01.02.2019 09:30 Ten Noey Film
De buurtspion vr 01.02.2019 13:30 Ten Noey Film
Stadsvogels ma 04.02.2019 09:30 Aximax Kunsteducatie
Krak…Boem!! di 05.02.2019 10:45 Everna Film
Krak…Boem!! di 05.02.2019 09:15 Everna Film
Krak…Boem!! di 05.02.2019 13:30 Everna Film
Kids Menu wo 06.02.2019 10:00 Brussels Museum van de Molen en de Voeding Kunsteducatie
HAAR wo 06.02.2019 11:00 De Markten Kunsteducatie
Het Puin van Eden do 07.02.2019 10:30 De Kriekelaar Theater
Het Puin van Eden do 07.02.2019 13:30 De Kriekelaar Theater
Kids Menu do 07.02.2019 10:00 Brussels Museum van de Molen en de Voeding Kunsteducatie
Stadsvogels ma 11.02.2019 09:30 Aximax Kunsteducatie
HAAR ma 11.02.2019 10:00 De Markten Kunsteducatie
HAAR ma 11.02.2019 13:00 De Markten Kunsteducatie
HAAR ma 11.02.2019 11:00 De Markten Kunsteducatie
HAAR di 12.02.2019 13:00 De Markten Kunsteducatie
HAAR di 12.02.2019 11:00 De Markten Kunsteducatie
HAAR di 12.02.2019 10:00 De Markten Kunsteducatie
Explo Expo Een spel van lijnen di 12.02.2019 13:00 Charliermuseum Tentoonstelling
Explo Expo Een spel van lijnen di 12.02.2019 10:00 Charliermuseum Tentoonstelling
HAAR wo 13.02.2019 11:00 De Markten Kunsteducatie
HAAR wo 13.02.2019 10:00 De Markten Kunsteducatie
Explo Expo Een spel van lijnen - Workshop do 14.02.2019 13:00 Ten Noey Kunsteducatie
Explo Expo Een spel van lijnen - Workshop do 14.02.2019 10:00 Ten Noey Kunsteducatie
En braaf zijn! do 14.02.2019 13:30 De Kriekelaar Theater
En braaf zijn! vr 15.02.2019 10:30 De Kriekelaar Theater
En braaf zijn! vr 15.02.2019 13:30 De Kriekelaar Theater
Stadsvogels ma 18.02.2019 09:30 Aximax Kunsteducatie
Esperanto di 19.02.2019 13:30 ZINNEMA Theater
Kids Menu wo 20.02.2019 10:00 Brussels Museum van de Molen en de Voeding Kunsteducatie
Kids Menu do 21.02.2019 10:00 Brussels Museum van de Molen en de Voeding Kunsteducatie
Aardappelsoep do 21.02.2019 10:30 Ten Noey Theater
Aardappelsoep do 21.02.2019 13:30 Ten Noey Theater
Esperanto do 21.02.2019 13:30 De Kriekelaar Theater
Aardappelsoep vr 22.02.2019 13:30 Ten Noey Theater
Aardappelsoep vr 22.02.2019 10:30 Ten Noey Theater
Explo Expo Inca- Dress code! vr 22.02.2019 13:00 Koninklijke Musea voor Kunst en Geschiedenis (Jubelpark) Tentoonstelling
Explo Expo Inca- Dress code! vr 22.02.2019 10:00 Koninklijke Musea voor Kunst en Geschiedenis (Jubelpark) Tentoonstelling
Supa Modo ma 25.02.2019 13:30 Everna Film
Dansworkshop Danslabo ma 25.02.2019 10:00 De Kriekelaar Kunsteducatie
Supa Modo ma 25.02.2019 09:30 Everna Film
Dansworkshop Danslabo ma 25.02.2019 13:15 De Kriekelaar Kunsteducatie
Supa Modo di 26.02.2019 13:30 Everna Film
Supa Modo di 26.02.2019 09:30 Everna Film
Dansworkshop Danslabo di 26.02.2019 13:15 De Kriekelaar Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo di 26.02.2019 10:00 De Kriekelaar Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo do 28.02.2019 10:00 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo do 28.02.2019 13:15 Everna Kunsteducatie
Rita en Krokodil vr 01.03.2019 10:45 Ten Noey Film
Explo Expo Inca - Dress code! - Workshop vr 01.03.2019 10:00 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo vr 01.03.2019 13:15 De Kriekelaar Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo vr 01.03.2019 10:00 De Kriekelaar Kunsteducatie
Rita en Krokodil vr 01.03.2019 09:15 Ten Noey Film
Explo Expo Inca - Dress code! - Workshop vr 01.03.2019 13:00 Everna Kunsteducatie
Rita en Krokodil vr 01.03.2019 13:30 Ten Noey Film
KLASH-The Game ma 11.03.2019 13:00 Op school Theater
KLASH-The Game ma 11.03.2019 10:00 Op school Theater
Dansworkshop Danslabo ma 11.03.2019 10:00 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo ma 11.03.2019 13:15 Everna Kunsteducatie
Interactief concert SING! ma 11.03.2019 11:00 BOZAR Muziek
Explo Expo Inca- Dress code! di 12.03.2019 13:00 Koninklijke Musea voor Kunst en Geschiedenis (Jubelpark) Tentoonstelling
Explo Expo Inca- Dress code! di 12.03.2019 10:00 Koninklijke Musea voor Kunst en Geschiedenis (Jubelpark) Tentoonstelling
KLASH-The Game di 12.03.2019 10:00 Op school Theater
Dansworkshop Danslabo di 12.03.2019 13:15 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo di 12.03.2019 10:00 Everna Kunsteducatie
KLASH-The Game di 12.03.2019 13:00 Op school Theater
Filmworkshop Click & Move do 14.03.2019 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Filmworkshop Click & Move do 14.03.2019 12:45 De Kriekelaar Kunsteducatie
Explo Expo Inca- Dress code! do 14.03.2019 10:00 Koninklijke Musea voor Kunst en Geschiedenis (Jubelpark) Tentoonstelling
Explo Expo Inca- Dress code! do 14.03.2019 13:00 Koninklijke Musea voor Kunst en Geschiedenis (Jubelpark) Tentoonstelling
Filmworkshop En... Actie! vr 15.03.2019 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Filmworkshop En... Actie! vr 15.03.2019 12:45 De Kriekelaar Kunsteducatie
Explo Expo Inca - Dress code! - Workshop di 19.03.2019 13:00 Everna Kunsteducatie
Explo Expo Inca - Dress code! - Workshop di 19.03.2019 10:00 Everna Kunsteducatie
UB-29 di 19.03.2019 13:30 De Kriekelaar Muziektheater
Kids Menu wo 20.03.2019 10:00 Brussels Museum van de Molen en de Voeding Kunsteducatie
BiZAR do 21.03.2019 13:30 De Linde Theater
Kids Menu do 21.03.2019 10:00 Brussels Museum van de Molen en de Voeding Kunsteducatie
Explo Expo Inca - Dress code! - Workshop do 21.03.2019 10:00 Everna Kunsteducatie
Explo Expo Inca - Dress code! - Workshop do 21.03.2019 13:00 Everna Kunsteducatie
BiZAR do 21.03.2019 10:30 De Linde Theater
BiZAR vr 22.03.2019 10:30 De Linde Theater
BiZAR vr 22.03.2019 13:30 De Linde Theater
Explo Expo Een spel van lijnen di 26.03.2019 13:00 Charliermuseum Tentoonstelling
Rebel di 26.03.2019 13:30 De Linde Theater
Explo Expo Een spel van lijnen di 26.03.2019 10:00 Charliermuseum Tentoonstelling
Rebel di 26.03.2019 10:30 De Linde Theater
Natuurwandelingen di 26.03.2019 13:30 Brussel Milieueducatie
Natuurwandelingen di 26.03.2019 09:30 Brussel Milieueducatie
Interactief concert The Planets wo 27.03.2019 10:00 Flagey Muziek
Rebel wo 27.03.2019 10:30 De Linde Theater
Explo Expo Een spel van lijnen - Workshop do 28.03.2019 10:00 Ten Noey Kunsteducatie
Explo Expo Een spel van lijnen - Workshop do 28.03.2019 13:00 Ten Noey Kunsteducatie
Cinéconcert Zvouki vr 29.03.2019 09:30 Ten Noey Muziek
Cinéconcert Zvouki vr 29.03.2019 10:45 Ten Noey Muziek
Stadswandeling Als beelden vertellen ma 01.04.2019 10:00 Brussel Kunsteducatie
Stadswandeling Als beelden vertellen ma 01.04.2019 13:30 Brussel Kunsteducatie
Stadswandeling Als beelden vertellen di 02.04.2019 10:00 Brussel Kunsteducatie
Stadswandeling Als beelden vertellen di 02.04.2019 13:30 Brussel Kunsteducatie
Kids Menu wo 03.04.2019 10:00 Brussels Museum van de Molen en de Voeding Kunsteducatie
Stadswandeling Met Breugel op stap do 04.04.2019 10:00 Brussel Kunsteducatie
Stadswandeling Met Breugel op stap do 04.04.2019 13:30 Brussel Kunsteducatie
Le voyage de Fanny do 04.04.2019 09:30 De Linde Film
Le voyage de Fanny do 04.04.2019 13:30 De Linde Film
Kids Menu do 04.04.2019 10:00 Brussels Museum van de Molen en de Voeding Kunsteducatie
Stadswandeling Met Breugel op stap vr 05.04.2019 10:00 Brussel Kunsteducatie
Natuurwandelingen vr 05.04.2019 09:30 Brussel Milieueducatie
Stadswandeling Met Breugel op stap vr 05.04.2019 13:30 Brussel Kunsteducatie
Natuurwandelingen vr 05.04.2019 13:30 Brussel Milieueducatie
Dansworkshop Danslabo di 23.04.2019 13:15 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance di 23.04.2019 13:30 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo di 23.04.2019 10:00 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance di 23.04.2019 09:30 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance di 23.04.2019 11:00 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance wo 24.04.2019 09:30 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance wo 24.04.2019 11:00 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo do 25.04.2019 10:00 Everna Kunsteducatie
Brammetje baas do 25.04.2019 09:30 De Linde Film
Dansworkshop Danslabo do 25.04.2019 13:15 Everna Kunsteducatie
Brammetje baas do 25.04.2019 13:30 De Linde Film
Dansworkshop U-Dance do 25.04.2019 09:30 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance do 25.04.2019 11:00 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance do 25.04.2019 13:30 Ten Noey Kunsteducatie
Stadswandeling Als beelden vertellen do 25.04.2019 13:30 Brussel Kunsteducatie
Stadswandeling Als beelden vertellen do 25.04.2019 10:00 Brussel Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo vr 26.04.2019 13:15 De Kriekelaar Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance vr 26.04.2019 11:00 Ten Noey Kunsteducatie
Balkan Bazaar vr 26.04.2019 10:30 BOZAR Muziek
Dansworkshop U-Dance vr 26.04.2019 13:30 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo vr 26.04.2019 10:00 De Kriekelaar Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance vr 26.04.2019 09:30 Ten Noey Kunsteducatie
Balkan Bazaar vr 26.04.2019 13:30 BOZAR Muziek
Natuurwandelingen vr 26.04.2019 09:30 Brussel Milieueducatie
Natuurwandelingen vr 26.04.2019 13:30 Brussel Milieueducatie
Dansworkshop U-Dance ma 29.04.2019 09:30 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance ma 29.04.2019 13:30 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance ma 29.04.2019 11:00 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance di 30.04.2019 13:30 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance di 30.04.2019 11:00 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance di 30.04.2019 09:30 Ten Noey Kunsteducatie
Kids Menu do 02.05.2019 10:00 Brussels Museum van de Molen en de Voeding Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance do 02.05.2019 13:30 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance do 02.05.2019 11:00 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance do 02.05.2019 09:30 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance vr 03.05.2019 13:30 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance vr 03.05.2019 09:30 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance vr 03.05.2019 11:00 Ten Noey Kunsteducatie
Natuurwandelingen ma 06.05.2019 09:30 Brussel Milieueducatie
Stadswandeling Met Breugel op stap ma 06.05.2019 13:30 Brussel Kunsteducatie
Stadswandeling Met Breugel op stap ma 06.05.2019 10:00 Brussel Kunsteducatie
Natuurwandelingen ma 06.05.2019 13:30 Brussel Milieueducatie
Muziek in klas STEM di 07.05.2019 13:30 De Kriekelaar Muziek
Muziek in klas STEM di 07.05.2019 10:30 De Kriekelaar Muziek
Natuurwandelingen di 07.05.2019 09:30 Brussel Milieueducatie
Stadswandeling Met Breugel op stap di 07.05.2019 10:00 Brussel Kunsteducatie
Stadswandeling Met Breugel op stap di 07.05.2019 13:30 Brussel Kunsteducatie
Natuurwandelingen di 07.05.2019 13:30 Brussel Milieueducatie
Muziek in klas STEM vr 10.05.2019 10:30 Ten Noey Muziek
Muziek in klas STEM vr 10.05.2019 13:30 Ten Noey Muziek
Explo Expo De toren van Babel - Workshop di 14.05.2019 13:30 Everna Kunsteducatie
Kids Menu wo 15.05.2019 10:00 Brussels Museum van de Molen en de Voeding Kunsteducatie
Kids Menu do 16.05.2019 10:00 Brussels Museum van de Molen en de Voeding Kunsteducatie
Explo Expo De toren van Babel vr 17.05.2019 10:30 Koninklijke Musea voor Schone Kunsten van België Tentoonstelling
Stadswandeling Als beelden vertellen ma 20.05.2019 10:00 Brussel Kunsteducatie
Stadswandeling Als beelden vertellen ma 20.05.2019 13:30 Brussel Kunsteducatie
Minimax di 21.05.2019 10:00 De Kriekelaar Theater
Explo Expo De toren van Babel - Workshop di 21.05.2019 10:30 Everna Kunsteducatie
Minimax di 21.05.2019 09:15 De Kriekelaar Theater
Natuurwandelingen di 21.05.2019 09:30 Brussel Milieueducatie
Minimax - workshop di 21.05.2019 09:45 De Kriekelaar Kunsteducatie
Minimax - workshop di 21.05.2019 11:25 De Kriekelaar Kunsteducatie
Minimax - workshop di 21.05.2019 10:35 De Kriekelaar Kunsteducatie
Minimax di 21.05.2019 10:50 De Kriekelaar Theater
Natuurwandelingen di 21.05.2019 13:30 Brussel Milieueducatie
Kids Menu wo 22.05.2019 10:00 Brussels Museum van de Molen en de Voeding Kunsteducatie
Stadswandeling Met Breugel op stap do 23.05.2019 13:30 Brussel Kunsteducatie
Minimax do 23.05.2019 10:50 De Kriekelaar Theater
Minimax do 23.05.2019 09:15 De Kriekelaar Theater
Minimax - workshop do 23.05.2019 09:45 De Kriekelaar Kunsteducatie
Minimax - workshop do 23.05.2019 10:35 De Kriekelaar Kunsteducatie
Minimax do 23.05.2019 10:00 De Kriekelaar Theater
Minimax - workshop do 23.05.2019 11:25 De Kriekelaar Kunsteducatie
Stadswandeling Met Breugel op stap do 23.05.2019 10:00 Brussel Kunsteducatie
Natuurwandelingen vr 24.05.2019 13:30 Brussel Milieueducatie
Natuurwandelingen vr 24.05.2019 09:30 Brussel Milieueducatie
Explo Expo De toren van Babel vr 24.05.2019 10:30 Koninklijke Musea voor Schone Kunsten van België Tentoonstelling
Muziek in klas STEM ma 03.06.2019 10:30 Everna Muziek
Muziek in klas STEM ma 03.06.2019 13:30 Everna Muziek
Muziek in klas STEM di 04.06.2019 13:30 Everna Muziek
Muziek in klas STEM di 04.06.2019 10:30 Everna Muziek
Explo Expo De toren van Babel - Workshop di 04.06.2019 13:30 Everna Kunsteducatie
Explo Expo De toren van Babel vr 07.06.2019 10:30 Koninklijke Musea voor Schone Kunsten van België Tentoonstelling
Explo Expo De toren van Babel - Workshop di 11.06.2019 10:30 Everna Kunsteducatie
Explo Expo De toren van Babel vr 14.06.2019 10:30 Koninklijke Musea voor Schone Kunsten van België Tentoonstelling