Activiteiten dit seizoen

Chronologisch overzicht

Titel Datum Uur Locatie Type
Pelikaanstraat 20 Af te spreken Cinema Palace Film
What Will People Say Af te spreken Cinema Palace Film
Liyana Af te spreken Cinema Galeries Film
Insyriated Af te spreken Cinema Galeries Film
Hunt for the Wilderpeople Af te spreken Cinema Galeries Film
M. Af te spreken Cinema Palace Film
Front X do 20.09.2018 12:30 KVS Theater
workshop FrontX di 25.09.2018 13:00 De Kriekelaar Kunsteducatie
De passant do 27.09.2018 10:30 De Kriekelaar Theater
De passant do 27.09.2018 13:30 De Kriekelaar Theater
Front X ma 01.10.2018 13:30 De Kriekelaar Theater
Natuurwandelingen di 02.10.2018 09:30 Brussel Milieueducatie
Natuurwandelingen di 02.10.2018 13:30 Brussel Milieueducatie
Explo Expo Get Up Stand Up! do 04.10.2018 13:00 MIMA (Millennium Iconoclast Museum of Art) Tentoonstelling
Explo Expo Get Up Stand Up! do 04.10.2018 10:15 MIMA (Millennium Iconoclast Museum of Art) Tentoonstelling
Explo Expo Get Up Stand Up! vr 05.10.2018 10:15 MIMA (Millennium Iconoclast Museum of Art) Tentoonstelling
Explo Expo Get Up Stand Up! vr 05.10.2018 13:00 MIMA (Millennium Iconoclast Museum of Art) Tentoonstelling
Nachtzacht di 09.10.2018 09:15 Everna Muziektheater
Nachtzacht di 09.10.2018 10:30 Everna Muziektheater
Nachtzacht di 09.10.2018 13:30 Everna Muziektheater
Nachtzacht wo 10.10.2018 09:15 Everna Muziektheater
Nachtzacht wo 10.10.2018 10:30 Everna Muziektheater
Explo Expo Get Up Stand Up! - Workshop do 11.10.2018 13:00 Everna Kunsteducatie
Explo Expo Get Up Stand Up! - Workshop do 11.10.2018 10:00 Everna Kunsteducatie
Pelikaanstraat 20 ma 15.10.2018 13:15 Molièrezaal Anderlecht Film
Rosie & Moussa ma 15.10.2018 10:00 Cinema Palace Film
Natuurwandelingen di 16.10.2018 13:30 Brussel Milieueducatie
Natuurwandelingen di 16.10.2018 09:30 Brussel Milieueducatie
Explo Expo Get Up Stand Up! - Workshop do 18.10.2018 10:00 Everna Kunsteducatie
Explo Expo Get Up Stand Up! - Workshop do 18.10.2018 13:00 Everna Kunsteducatie
Snap XL do 18.10.2018 13:30 ZINNEMA Theater
Dansworkshop Danslabo ma 22.10.2018 13:15 De Linde Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo ma 22.10.2018 10:00 De Linde Kunsteducatie
Molly Monster ma 22.10.2018 09:30 Everna Film
Si-G ma 22.10.2018 13:30 De Kriekelaar Film
Si-G ma 22.10.2018 10:00 De Kriekelaar Film
Molly Monster ma 22.10.2018 13:30 Everna Film
Molly Monster di 23.10.2018 09:30 Everna Film
Molly Monster di 23.10.2018 13:30 Everna Film
BAP wo 24.10.2018 10:45 Ten Noey Muziektheater
BAP wo 24.10.2018 09:30 Ten Noey Muziektheater
Dansworkshop Danslabo do 25.10.2018 13:15 Everna Kunsteducatie
Stadswandeling Als beelden vertellen do 25.10.2018 10:00 Brussel Kunsteducatie
BAP do 25.10.2018 09:30 Ten Noey Muziektheater
U.F.O do 25.10.2018 10:30 ZINNEMA Theater
Dansworkshop Danslabo do 25.10.2018 10:00 Everna Kunsteducatie
BAP do 25.10.2018 10:45 Ten Noey Muziektheater
Filmworkshop Click & Move di 06.11.2018 09:30 Everna Kunsteducatie
Filmworkshop Click & Move do 08.11.2018 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Filmworkshop Click & Move do 08.11.2018 12:45 De Kriekelaar Kunsteducatie
Brammetje baas vr 09.11.2018 09:30 Ten Noey Film
Natuurwandelingen vr 09.11.2018 09:30 Brussel Milieueducatie
Filmworkshop En... Actie! vr 09.11.2018 09:30 De Linde Kunsteducatie
Natuurwandelingen vr 09.11.2018 13:30 Brussel Milieueducatie
Brammetje baas vr 09.11.2018 13:30 Ten Noey Film
Filmworkshop Click & Move vr 09.11.2018 12:45 De Linde Kunsteducatie
Interactief concert Gezi Park vr 09.11.2018 11:00 BOZAR Muziek
Brammetje baas ma 12.11.2018 13:30 Ten Noey Film
Rita en Krokodil di 13.11.2018 09:15 De Linde Film
Zonder U vr 16.11.2018 10:30 ZINNEMA Theater
Filmworkshop En... Actie! vr 16.11.2018 12:45 De Linde Kunsteducatie
Zonder U vr 16.11.2018 13:30 De Kriekelaar Theater
Zonder U vr 16.11.2018 10:30 De Kriekelaar Theater
Filmworkshop En... Actie! vr 16.11.2018 09:30 De Linde Kunsteducatie
Sideline ma 19.11.2018 13:30 De Kriekelaar Film
Filmworkshop En... Actie! di 20.11.2018 09:30 Everna Kunsteducatie
Filmworkshop En... Actie! di 20.11.2018 12:45 Everna Kunsteducatie
Sonderlich en zonen do 22.11.2018 10:30 De Linde Theater
Minimax - workshop do 22.11.2018 10:35 De Kriekelaar Kunsteducatie
Minimax - workshop do 22.11.2018 11:25 De Kriekelaar Kunsteducatie
Sonderlich en zonen do 22.11.2018 13:30 De Linde Theater
Minimax do 22.11.2018 10:50 De Kriekelaar Theater
Filmworkshop En... Actie! do 22.11.2018 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Minimax do 22.11.2018 10:00 De Kriekelaar Theater
Filmworkshop En... Actie! do 22.11.2018 12:45 De Kriekelaar Kunsteducatie
Minimax do 22.11.2018 09:15 De Kriekelaar Theater
Minimax - workshop do 22.11.2018 09:45 De Kriekelaar Kunsteducatie
Filmworkshop Click & Move vr 23.11.2018 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Beter Buiten ma 26.11.2018 09:00 Everna Milieueducatie
Ertussenin ma 26.11.2018 09:30 Aximax Kunsteducatie
Beter Buiten di 27.11.2018 09:00 Everna Milieueducatie
Ertussenin di 27.11.2018 09:30 Aximax Kunsteducatie
Interactief concert 5de Symfonie van Beethoven wo 28.11.2018 10:30 Flagey Muziek
Vaarwel wo 28.11.2018 09:15 De Linde Muziektheater
Kids Menu wo 28.11.2018 10:00 Brussels Museum van de Molen en de Voeding Kunsteducatie
Vaarwel do 29.11.2018 09:15 De Linde Muziektheater
Minimax do 29.11.2018 10:50 Everna Theater
Minimax do 29.11.2018 10:00 Everna Theater
Explo Expo Get Up Stand Up! do 29.11.2018 10:15 MIMA (Millennium Iconoclast Museum of Art) Tentoonstelling
Explo Expo Get Up Stand Up! do 29.11.2018 13:00 MIMA (Millennium Iconoclast Museum of Art) Tentoonstelling
Minimax do 29.11.2018 09:15 Everna Theater
Ertussenin do 29.11.2018 09:30 Aximax Kunsteducatie
Kids Menu do 29.11.2018 10:00 Brussels Museum van de Molen en de Voeding Kunsteducatie
Vaarwel do 29.11.2018 10:45 De Linde Muziektheater
Explo Expo Get Up Stand Up! vr 30.11.2018 13:00 MIMA (Millennium Iconoclast Museum of Art) Tentoonstelling
Ertussenin vr 30.11.2018 09:30 Aximax Kunsteducatie
Interactief concert M O L ma 03.12.2018 13:30 BOZAR Muziek
Ertussenin ma 03.12.2018 09:30 Everna Kunsteducatie
Ertussenin di 04.12.2018 09:30 Everna Kunsteducatie
Rosie & Moussa di 04.12.2018 10:00 Cinema Palace Film
Interactief concert Les Djinns en De tovenaarsleerling wo 05.12.2018 10:30 Flagey Muziek
Ertussenin do 06.12.2018 09:30 Everna Kunsteducatie
Le voyage de Fanny do 06.12.2018 10:00 Cinema Galeries Film
Explo Expo Get Up Stand Up! - Workshop vr 07.12.2018 10:00 Ten Noey Kunsteducatie
Explo Expo Get Up Stand Up! - Workshop vr 07.12.2018 13:00 Ten Noey Kunsteducatie
Ertussenin vr 07.12.2018 09:30 Everna Kunsteducatie
De buurtspion di 11.12.2018 13:30 De Linde Film
Kids Menu wo 12.12.2018 10:00 Brussels Museum van de Molen en de Voeding Kunsteducatie
Onderweg do 13.12.2018 13:30 Ten Noey Theater
Kids Menu do 13.12.2018 10:00 Brussels Museum van de Molen en de Voeding Kunsteducatie
Onderweg do 13.12.2018 09:30 Ten Noey Theater
Onderweg do 13.12.2018 10:45 Ten Noey Theater
Onderweg vr 14.12.2018 10:45 Ten Noey Theater
Onderweg vr 14.12.2018 09:30 Ten Noey Theater
Dansworkshop Danslabo ma 17.12.2018 10:00 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo ma 17.12.2018 13:15 Ten Noey Kunsteducatie
Explo Expo Get Up Stand Up! - Workshop di 18.12.2018 10:00 Ten Noey Kunsteducatie
Filmworkshop Click & Move di 18.12.2018 12:45 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo di 18.12.2018 13:15 De Linde Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo di 18.12.2018 10:00 De Linde Kunsteducatie
Explo Expo Get Up Stand Up! - Workshop di 18.12.2018 13:00 Ten Noey Kunsteducatie
Filmworkshop Click & Move di 18.12.2018 09:30 Everna Kunsteducatie
Kerstconcert do 20.12.2018 11:00 BOZAR Muziek
Filmworkshop En... Actie! do 20.12.2018 09:30 Everna Kunsteducatie
Filmworkshop En... Actie! do 20.12.2018 12:45 Everna Kunsteducatie
Clair-Obscur ma 07.01.2019 09:15 Ten Noey Kunsteducatie
Snøw di 08.01.2019 13:30 De Kriekelaar Theater
Filmworkshop Click & Move di 08.01.2019 09:30 Everna Kunsteducatie
Filmworkshop Click & Move di 08.01.2019 12:45 Everna Kunsteducatie
Snøw di 08.01.2019 10:30 De Kriekelaar Theater
Clair-Obscur di 08.01.2019 09:15 Ten Noey Kunsteducatie
Kids Menu wo 09.01.2019 10:00 Brussels Museum van de Molen en de Voeding Kunsteducatie
Clair-Obscur wo 09.01.2019 09:15 Ten Noey Kunsteducatie
Kids Menu do 10.01.2019 10:00 Brussels Museum van de Molen en de Voeding Kunsteducatie
Snøw do 10.01.2019 13:30 De Kriekelaar Theater
Filmworkshop En... Actie! do 10.01.2019 09:30 Everna Kunsteducatie
Snøw do 10.01.2019 10:30 De Kriekelaar Theater
Filmworkshop En... Actie! do 10.01.2019 12:45 Everna Kunsteducatie
Clair-Obscur vr 11.01.2019 09:15 Ten Noey Kunsteducatie
Filmworkshop Click & Move vr 11.01.2019 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Filmworkshop Click & Move vr 11.01.2019 12:45 De Kriekelaar Kunsteducatie
Stadsvogels ma 14.01.2019 09:30 Aximax Kunsteducatie
Filmworkshop Click & Move di 15.01.2019 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Filmworkshop Click & Move di 15.01.2019 12:45 De Kriekelaar Kunsteducatie
Niks do 17.01.2019 13:30 De Kriekelaar Theater
Niks do 17.01.2019 10:30 De Kriekelaar Theater
Filmworkshop Click & Move do 17.01.2019 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Filmworkshop Click & Move do 17.01.2019 12:45 De Kriekelaar Kunsteducatie
Kids Menu vr 18.01.2019 10:00 Brussels Museum van de Molen en de Voeding Kunsteducatie
Filmworkshop En... Actie! vr 18.01.2019 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance ma 21.01.2019 11:00 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance ma 21.01.2019 13:30 Everna Kunsteducatie
Stadsvogels ma 21.01.2019 09:30 Aximax Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance ma 21.01.2019 09:30 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance di 22.01.2019 09:30 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance di 22.01.2019 11:00 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance di 22.01.2019 13:30 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance wo 23.01.2019 09:30 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance wo 23.01.2019 11:00 Everna Kunsteducatie
Kids Menu wo 23.01.2019 10:00 Brussels Museum van de Molen en de Voeding Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance do 24.01.2019 09:30 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance do 24.01.2019 11:00 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance do 24.01.2019 13:30 Everna Kunsteducatie
Kids Menu do 24.01.2019 10:00 Brussels Museum van de Molen en de Voeding Kunsteducatie
Stadsvogels ma 28.01.2019 09:30 Aximax Kunsteducatie
De buurtspion vr 01.02.2019 13:30 Ten Noey Film
Krak…Boem!! di 05.02.2019 10:45 Everna Film
Het Puin van Eden di 05.02.2019 13:30 ZINNEMA Theater
Krak…Boem!! di 05.02.2019 09:15 Everna Film
Krak…Boem!! di 05.02.2019 13:30 Everna Film
Kids Menu wo 06.02.2019 10:00 Brussels Museum van de Molen en de Voeding Kunsteducatie
HAAR wo 06.02.2019 11:00 De Markten Kunsteducatie
Kids Menu do 07.02.2019 10:00 Brussels Museum van de Molen en de Voeding Kunsteducatie
Het Puin van Eden do 07.02.2019 13:30 De Kriekelaar Theater
Het Puin van Eden do 07.02.2019 10:30 De Kriekelaar Theater
HAAR ma 11.02.2019 11:00 De Markten Kunsteducatie
HAAR ma 11.02.2019 13:00 De Markten Kunsteducatie
HAAR ma 11.02.2019 10:00 De Markten Kunsteducatie
Stadsvogels ma 11.02.2019 09:30 Aximax Kunsteducatie
Explo Expo Een spel van lijnen di 12.02.2019 10:00 Charliermuseum Tentoonstelling
HAAR di 12.02.2019 13:00 De Markten Kunsteducatie
HAAR di 12.02.2019 11:00 De Markten Kunsteducatie
HAAR di 12.02.2019 10:00 De Markten Kunsteducatie
Explo Expo Een spel van lijnen di 12.02.2019 13:00 Charliermuseum Tentoonstelling
HAAR wo 13.02.2019 10:00 De Markten Kunsteducatie
HAAR wo 13.02.2019 11:00 De Markten Kunsteducatie
En braaf zijn! do 14.02.2019 13:30 De Kriekelaar Theater
Explo Expo Een spel van lijnen - Workshop do 14.02.2019 13:00 Ten Noey Kunsteducatie
Explo Expo Een spel van lijnen - Workshop do 14.02.2019 10:00 Ten Noey Kunsteducatie
En braaf zijn! vr 15.02.2019 10:30 De Kriekelaar Theater
En braaf zijn! vr 15.02.2019 13:30 De Kriekelaar Theater
HAAR ma 18.02.2019 13:00 De Markten Kunsteducatie
HAAR ma 18.02.2019 11:00 De Markten Kunsteducatie
HAAR ma 18.02.2019 10:00 De Markten Kunsteducatie
Stadsvogels ma 18.02.2019 09:30 Aximax Kunsteducatie
HAAR di 19.02.2019 10:00 De Markten Kunsteducatie
Esperanto di 19.02.2019 13:30 ZINNEMA Theater
HAAR di 19.02.2019 11:00 De Markten Kunsteducatie
Aardappelsoep di 19.02.2019 13:30 Ten Noey Theater
HAAR di 19.02.2019 13:00 De Markten Kunsteducatie
Kids Menu do 21.02.2019 10:00 Brussels Museum van de Molen en de Voeding Kunsteducatie
Aardappelsoep do 21.02.2019 13:30 Ten Noey Theater
Esperanto do 21.02.2019 13:30 De Kriekelaar Theater
Aardappelsoep do 21.02.2019 10:30 Ten Noey Theater
HAAR vr 22.02.2019 11:00 De Markten Kunsteducatie
Aardappelsoep vr 22.02.2019 13:30 Ten Noey Theater
Aardappelsoep vr 22.02.2019 10:30 Ten Noey Theater
Explo Expo Inca- Dress code! vr 22.02.2019 13:00 Koninklijke Musea voor Kunst en Geschiedenis (Jubelpark) Tentoonstelling
Explo Expo Inca- Dress code! vr 22.02.2019 10:00 Koninklijke Musea voor Kunst en Geschiedenis (Jubelpark) Tentoonstelling
HAAR vr 22.02.2019 13:00 De Markten Kunsteducatie
Supa Modo ma 25.02.2019 13:30 Everna Film
Dansworkshop Danslabo ma 25.02.2019 13:15 De Kriekelaar Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo ma 25.02.2019 10:00 De Kriekelaar Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo di 26.02.2019 10:00 De Kriekelaar Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo di 26.02.2019 13:15 De Kriekelaar Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo do 28.02.2019 10:00 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo do 28.02.2019 13:15 Everna Kunsteducatie
Explo Expo Inca - Dress code! - Workshop vr 01.03.2019 13:00 Everna Kunsteducatie
Rita en Krokodil vr 01.03.2019 10:45 Ten Noey Film
Rita en Krokodil vr 01.03.2019 09:15 Ten Noey Film
Rita en Krokodil vr 01.03.2019 13:30 Ten Noey Film
Dansworkshop Danslabo vr 01.03.2019 13:15 De Kriekelaar Kunsteducatie
Explo Expo Inca - Dress code! - Workshop vr 01.03.2019 10:00 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo vr 01.03.2019 10:00 De Kriekelaar Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo ma 11.03.2019 10:00 Everna Kunsteducatie
KLASH-The Game ma 11.03.2019 10:00 Op school Theater
Interactief concert SING! ma 11.03.2019 11:00 BOZAR Muziek
Dansworkshop Danslabo ma 11.03.2019 13:15 Everna Kunsteducatie
KLASH-The Game ma 11.03.2019 13:00 Op school Theater
KLASH-The Game di 12.03.2019 13:00 Op school Theater
Dansworkshop Danslabo di 12.03.2019 13:15 Everna Kunsteducatie
Filmworkshop Click & Move di 12.03.2019 09:30 Everna Kunsteducatie
Filmworkshop Click & Move di 12.03.2019 12:45 Everna Kunsteducatie
Explo Expo Inca- Dress code! di 12.03.2019 10:00 Koninklijke Musea voor Kunst en Geschiedenis (Jubelpark) Tentoonstelling
Explo Expo Inca- Dress code! di 12.03.2019 13:00 Koninklijke Musea voor Kunst en Geschiedenis (Jubelpark) Tentoonstelling
KLASH-The Game di 12.03.2019 10:00 Op school Theater
Dansworkshop Danslabo di 12.03.2019 10:00 Everna Kunsteducatie
KLASH-The Game do 14.03.2019 13:00 Op school Theater
KLASH-The Game do 14.03.2019 10:00 Op school Theater
Explo Expo Inca- Dress code! do 14.03.2019 10:00 Koninklijke Musea voor Kunst en Geschiedenis (Jubelpark) Tentoonstelling
Explo Expo Inca- Dress code! do 14.03.2019 13:00 Koninklijke Musea voor Kunst en Geschiedenis (Jubelpark) Tentoonstelling
Filmworkshop Click & Move do 14.03.2019 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Filmworkshop Click & Move do 14.03.2019 12:45 De Kriekelaar Kunsteducatie
Filmworkshop En... Actie! vr 15.03.2019 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
KLASH-The Game vr 15.03.2019 10:00 Op school Theater
Filmworkshop En... Actie! vr 15.03.2019 12:45 De Kriekelaar Kunsteducatie
KLASH-The Game vr 15.03.2019 13:00 Op school Theater
KLASH-The Game ma 18.03.2019 10:00 Op school Theater
KLASH-The Game ma 18.03.2019 13:00 Op school Theater
UB-29 di 19.03.2019 13:30 De Kriekelaar Muziektheater
Explo Expo Inca - Dress code! - Workshop di 19.03.2019 13:00 Everna Kunsteducatie
Explo Expo Inca - Dress code! - Workshop di 19.03.2019 10:00 Everna Kunsteducatie
Explo Expo Inca - Dress code! - Workshop do 21.03.2019 13:00 Everna Kunsteducatie
Explo Expo Inca - Dress code! - Workshop do 21.03.2019 10:00 Everna Kunsteducatie
Kids Menu do 21.03.2019 10:00 Brussels Museum van de Molen en de Voeding Kunsteducatie
BiZAR do 21.03.2019 10:30 De Linde Theater
BiZAR do 21.03.2019 13:30 De Linde Theater
Natuurwandelingen di 26.03.2019 13:30 Brussel Milieueducatie
Rebel di 26.03.2019 13:30 De Linde Theater
Rebel di 26.03.2019 10:30 De Linde Theater
Explo Expo Een spel van lijnen di 26.03.2019 13:00 Charliermuseum Tentoonstelling
Explo Expo Een spel van lijnen di 26.03.2019 10:00 Charliermuseum Tentoonstelling
Natuurwandelingen di 26.03.2019 09:30 Brussel Milieueducatie
Interactief concert The Planets wo 27.03.2019 10:30 Flagey Muziek
Explo Expo Een spel van lijnen - Workshop do 28.03.2019 10:00 Ten Noey Kunsteducatie
Explo Expo Een spel van lijnen - Workshop do 28.03.2019 13:00 Ten Noey Kunsteducatie
Cinéconcert Zvouki vr 29.03.2019 10:45 Ten Noey Muziek
Cinéconcert Zvouki vr 29.03.2019 09:30 Ten Noey Muziek
Stadswandeling Als beelden vertellen ma 01.04.2019 10:00 Brussel Kunsteducatie
Stadswandeling Als beelden vertellen di 02.04.2019 10:00 Brussel Kunsteducatie
Kids Menu wo 03.04.2019 10:00 Brussels Museum van de Molen en de Voeding Kunsteducatie
Le voyage de Fanny do 04.04.2019 13:30 De Linde Film
Le voyage de Fanny do 04.04.2019 09:30 De Linde Film
Stadswandeling Met Breugel op stap vr 05.04.2019 10:00 Brussel Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance di 23.04.2019 11:00 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance di 23.04.2019 13:30 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance di 23.04.2019 09:30 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo di 23.04.2019 10:00 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo di 23.04.2019 13:15 Everna Kunsteducatie
Brammetje baas do 25.04.2019 13:30 De Linde Film
Dansworkshop Danslabo do 25.04.2019 10:00 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance do 25.04.2019 09:30 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance do 25.04.2019 11:00 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo do 25.04.2019 13:15 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance do 25.04.2019 13:30 Ten Noey Kunsteducatie
Natuurwandelingen vr 26.04.2019 09:30 Brussel Milieueducatie
Balkan Bazaar vr 26.04.2019 13:30 BOZAR Muziek
Balkan Bazaar vr 26.04.2019 10:30 BOZAR Muziek
Dansworkshop Danslabo vr 26.04.2019 13:15 De Kriekelaar Kunsteducatie
Natuurwandelingen vr 26.04.2019 13:30 Brussel Milieueducatie
Dansworkshop U-Dance di 30.04.2019 11:00 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance di 30.04.2019 09:30 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance di 30.04.2019 13:30 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance do 02.05.2019 09:30 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance do 02.05.2019 11:00 Ten Noey Kunsteducatie
Kids Menu do 02.05.2019 10:00 Brussels Museum van de Molen en de Voeding Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance do 02.05.2019 13:30 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance vr 03.05.2019 11:00 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance vr 03.05.2019 09:30 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance vr 03.05.2019 13:30 Ten Noey Kunsteducatie
Natuurwandelingen ma 06.05.2019 09:30 Brussel Milieueducatie
Natuurwandelingen ma 06.05.2019 13:30 Brussel Milieueducatie
Muziek in klas STEM di 07.05.2019 13:30 De Kriekelaar Muziek
Muziek in klas STEM di 07.05.2019 10:30 De Kriekelaar Muziek
Stadswandeling Met Breugel op stap vr 10.05.2019 10:00 Brussel Kunsteducatie
Muziek in klas STEM vr 10.05.2019 10:30 Ten Noey Muziek
Muziek in klas STEM vr 10.05.2019 13:30 Ten Noey Muziek
Explo Expo De toren van Babel - Workshop di 14.05.2019 13:30 Everna Kunsteducatie
Kids Menu wo 15.05.2019 10:00 Brussels Museum van de Molen en de Voeding Kunsteducatie
Explo Expo De toren van Babel vr 17.05.2019 10:30 Koninklijke Musea voor Schone Kunsten van België Tentoonstelling
Minimax di 21.05.2019 10:00 De Kriekelaar Theater
Natuurwandelingen di 21.05.2019 13:30 Brussel Milieueducatie
Explo Expo De toren van Babel - Workshop di 21.05.2019 10:30 Everna Kunsteducatie
Natuurwandelingen di 21.05.2019 09:30 Brussel Milieueducatie
Minimax di 21.05.2019 10:50 De Kriekelaar Theater
Minimax di 21.05.2019 09:15 De Kriekelaar Theater
Kids Menu wo 22.05.2019 10:00 Brussels Museum van de Molen en de Voeding Kunsteducatie
Stadswandeling Met Breugel op stap do 23.05.2019 10:00 Brussel Kunsteducatie
Stadswandeling Met Breugel op stap do 23.05.2019 13:30 Brussel Kunsteducatie
Minimax do 23.05.2019 10:50 De Kriekelaar Theater
Minimax do 23.05.2019 10:00 De Kriekelaar Theater
Minimax do 23.05.2019 09:15 De Kriekelaar Theater
Explo Expo De toren van Babel vr 24.05.2019 10:30 Koninklijke Musea voor Schone Kunsten van België Tentoonstelling
Natuurwandelingen vr 24.05.2019 09:30 Brussel Milieueducatie
Natuurwandelingen vr 24.05.2019 13:30 Brussel Milieueducatie
Kids Menu do 30.05.2019 10:00 Brussels Museum van de Molen en de Voeding Kunsteducatie
Muziek in klas STEM ma 03.06.2019 10:30 Everna Muziek
Muziek in klas STEM ma 03.06.2019 13:30 Everna Muziek
Muziek in klas STEM di 04.06.2019 13:30 Everna Muziek
Muziek in klas STEM di 04.06.2019 10:30 Everna Muziek